kolaž web2

Pořádané akce v roce 2017

27.1.2017 - Hasičský ples

13.5.2017 - Župní soutěž - postupová soutež ČHJ

V sobotu 13.5.2017 jsme uspořádali po 3 letech pod záštitou radního Pardubického kraje Ing. Pavla Šotoly opět župní soutěž Východočeské župy české hasičské jednoty. Při této přiležitosti byl předán i dar Pardubického kraje, a to lékárna a svítilna pro každý sbor. Zúčastnilo se 11 mužských týmů, 4 družstva žen, 4 družstva starších žáků, 4 družstva mladších žáků a 2 družstva přípravek. Soutěžilo se v disciplíně požárního útoku a to dvoukolově, kde se započítaval lepší čas. V kategorii mužů zvítězilo domící družstvo z Prosetína, následování Hlinskem A a bronzová příčka patřila Krásnému. V kategorii žen první skončili ženy z Hlinska A následovány Hlinskem B a třetími Podlažicemi. Starší žáci první Hlinsko, druhé Podlažice, a třetí Včelákov. Mladší žáci první Hlinsko, druhá Přelouč B a třetí Přelouč A. A ti nejmenší zvítězili všichni, ale Hlinsko mělo lepší čas a druzí byli nejmeší z Přelouče.

Všem děkuji za účast a také všem, kteří byli nápomocni k zorganizování této soutěže.
 

28.7.2017 - Noční soutěž - O pohár starosty obce

Jedna z nejvyšších účastí na našich soutěžích.

19.12.2017 - 5. ročník Vánočního kapra

Již pátý ročník zimní soutěže O vánočního kapra !!!