Sponzoři a dárci, kterým děkujeme za finanční a materiálovou podporu:

KRALOWETZ

Zahálkovi – Prosetín

Zemní práce – David Popilka

Hospoda Garáž – Roman Losser

Strojservis – Aleš Pařízek

Kapr a línek – Klínek

Sokol Prosetín

K&V Projekt – Ing. Petr Kalina

Masozávod Krahulík

David Ondráček – Autovrakoviště Louka

Nadace Agrofert

Hasiči obce Prosetín získali díky příspěvku Nadace Agrofert novou dýchací techniku

👏 Hasiči Prosetín získali v roce 2023 díky příspěvku Nadace Agrofert novou dýchací techniku.
📌 Nadace Agrofert poskytla obci dar ve výši 50.000,- Kč na nákup dvou kompletů dýchací techniky Dräger PSS 4000 s ocelovou lahví a maskou s uchycením kandahár za dosluhující dýchací přístroje Saturn S7. Zbývajících 26.811,- Kč uhradila obec Prosetín ze svého rozpočtu.
Velice si toho vážíme a jsme neskutečně rádi, že díky příspěvku Nadace Agrofert se nám podařila obměna dýchací techniky a chceme jí tímto poděkovat.

Nadace ČEZ

Hasiči obce Prosetín získali díky příspěvku Nadace ČEZ novou dýchací techniku

Nadace ČEZ poskytla obci Prosetín v roce 2020 příspěvek ve výši 60 000,- Kč na nákup dvou kompletů dýchací techniky Dräger PSS 4000 s ocelovou lahví a maskou s uchycením na kandahár za dosluhující dýchací přístroje Saturn S7. Zbývajících 6 499,- Kč uhradila obec Prosetín.

Velice si toho vážíme a jsme neskutečně rádi, že díky příspěvku Nadace ČEZ se nám podařila částečná obměna dýchací techniky a chceme jí tímto poděkovat.

Nadace Agrofert

Hasiči obce Prosetín získali díky příspěvku Nadace Agrofert novou ruční vysílačku

Nadace Agrofert poskytla v roce 2020 výjezdové jednotce obce Prosetín příspěvek ve výši 7 590,- Kč na nákup ruční vysílačky Hytera PD565. Zbývajících 4 134,- Kč uhradila Česká hasičská jednota Prosetín.
Velice si toho vážíme a jsme neskutečně rádi za příspěvek Nadace Agrofert a chceme jí tímto poděkovat.