kolaž web2

Pořádané akce v roce 2022

Anketa dobrovolní hasiči roku 2022

V roce 2022 jsme se pošesté přihlásili do Ankety dobrovolní hasiči roku (dále jen ADHR). Přihlásili jsme akci Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu. V září 2022 jsme byli vybráni mezi finalisty, a rozjelo se hlasování. Na konci října jsme obdrželi informaci, že jsme mezi prvními třemi. V listopadu jsme vyrazili na slavností vyhlášení výsledků do Bobyhall v Brně. No a trochu zklamání…. skončili jsme třetí mezi sbory Východ Čech a získali jsme, finanční dar 45.000,-, vysílačku Hytera a další ceny. V počtu halsů jsme se umístili v TOP5 a jiném regionu bychom vyhráli. Celým slavnostním večerem provázel herec, moderátor a patron ankety Petr Rychlý.

25.3.2022 - Hasičský ples

Již šestý ples po roční odmlce z důvodu COVID-19 v jsme opět pořádali v Hospůdce u Paulusů ve Vrbatově Kostelci, tentokráte v březnovém termínu, 25.3.2022, kde jsme si užili zábavu i tombolu. Každopádně musím poděkovat všem sponzorům, kteří nám věnovali ceny do tomboly, díky.

30.4.2022 - Stavění máje

Dne 30. dubna 2022 jsme, po ani nevíme kolika letech, postavili v Prosetíně májku. Máje stojí na dvoře obecního úřadu.

21.5.2022 - Župní soutěž

Po pátečních přípravách přišla v noci vichřice, k nám naštěstí nedorazila plnou silou a tak jsme v sobotu bez následku pořádali župní soutěž.
Svou premiéru si odbyla naše hasičátka, Trenér Mates si přál pod 40sec a tak se taky stalo. Čas 38,61 😉
Děti měli z poháru, šampusu a balíčku sladkostí který každý dostal obrovskou radost.
Takže hasičátka na poprvé 3. místo
Odpoledne pokračovala soutěž kategorii dospělých,
muži skončili na 4. místě, když se jim nedařilo v protivětru nastříkat.
Premiérově vítězství připadlo zaslouženě do vedlejšího Mokrejšova.
 

2.7.2022 - Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu IV

Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu s pořadovým číslem IV je již za námi. Stálo nás to mnoho sil a ještě více času na úkor vlastních rodin, ale dle výrazu štastných očí dětí na akci, to stálo za to. Na akci se zaregistrovalo 421 soutěžících dětí a akci naštívilo celkem cca 1500 lidí a k tomu 90 pořadatelů, za čež jim ještě jednou za výbornou spolupráci DĚKUJI.
Poděkování patří též sponzorům této akce, bez niž by to ani nešlo. DÍKY.

22.7.2022 - Noční soutěž - O pohár starosty obce

XI. ročník noční soutěže
Po úmorných vedrech se přijelo schladit a uhasit žízeň 26týmů, soutěž se vydařila. Putovní pohár si odvážejí Studnice a Skuteč.