Pořádané akce v roce 2023

27.1.2023 - Hasičský ples

V pátek 27. ledna 2023 jsme uspořádali tradiční hasičský ples ve Vrbatově Kostelci s kapelou Normal 03. Hostů byl přesně tak akorát, a všichni si ples užili a bohatou tombolu vyhráli všichni štastlivci.

15.4.2023 - Sběr železného šrotu

V sobotu 15.4.2023 jsme provedli sběr železného šrotu v obci. Následně jsme připravili překážky pro děti na hřiště, aby mohli začít trénovat venku.

30.4.2023 - Stavění máje

📌 Opět po roce jsme postavili majku na dvoře obecního úřadu a tak se nám z toho stává tradice. A když už jsme u těch tradic, nezapomeňte zítra pod rozkvetlou třešní políbit své drahé polovičky, aby Vám neuschly. 😘

27.5.2023 - Výročí 135let SDH Malinné

📌 V tento den jsme u příležitosti 135. výročí SDH Malinné, připravili dvě ukázky, nejprve hašení hořícího oleje a poté uhašení nábytku v domácnosti.

4.6.2023 - Pouťová zábava

📌 Opět po roce jsme uspořádali taneční pouťovou zábavu na hřišti s kapelou III. cenová. Účast byla hojná a zábava se vydařila.

1.7.2023 - Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu V

Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu s pořadovým číslem 5 je již za námi. Stálo nás to mnoho sil a ještě více času na úkor vlastních rodin, ale dle výrazu štastných očí dětí na akci, to stálo za to. Na akci se zaregistrovalo 496 soutěžících dětí a akci naštívilo celkem cca 1600 lidí a k tomu 115 pořadatelů, za čež jim ještě jednou za výbornou spolupráci DĚKUJI.
Poděkování patří též sponzorům této akce, bez niž by to ani nešlo. DÍKY.

21.7.2023 - 12. ročník O pohár starosty obce - noční soutěž

V pátek 21.7.2023 jsme opět uspořádali noční soutěž O pohár starosty obce Prosetín, která je zařazena jako 2. kolo seriálu nočních soutěží Summer Night Cup 2023.
Přijelo celkem 40 týmů z okrsu Chrudim, Pardubice, Havlíčkův Brod a Kutná Hora.
U mužů 1️⃣. místo Skuteč A a zároveň nejrychleší pravý proudař Lukáš Flégr, 2️⃣. místo Mokrýšov, a 3️⃣. místo Kameničky 2001
U žen 1️⃣. místo Štěpánov a jejich levá prudařka byla nejrychlejší, 2️⃣. místo holky z Komárova a 3️⃣. skončily holky z Vížek.
🤔 Mohli býti zajímavejší výsledky, ale Krouna, Studnice a další zaběhli nádherný čas na bednu, ale bohužel porušili pravidlo překročení čáry nástřiku během celého útoku a tím měli NP. I to se stává.