kolaž web2

Pořádané akce v roce 2020

17.1.2020 - Hasičský ples

Myslím si, že ples se vydařil po všech stránkách.

4.7.2020 - Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu II

Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu jsme původně chtěli uspořádat na přelomu května a června, ale 1. vlna koronavirová situace, nám to nedovolila, tudíž by zvolen náhradní termín, místo tradiční fotbalové show, kterou letos SK Sokol Prosetín nepořádal. Hned u vstupu každédítě obdrželo na uvítanou sladkost a po celou dobu akce byla limonáda a nanuky zdarma. Pro děti jsme připravili několik soutěžních disciplín ve třech věkových kategorií, aby i nejmenší děti nepřišli zkrátka měli k dispozici dětský koutek, který měl obrovský úspěch a spoustu plyšáků, kteří v něm byli pro nejmenší děti si do posledního našli svého nového majitele. Některé soutěže byly s hasičskou tématikou, například do stříkání džberovkou byli zapojeni i rodiče dětí. Kromě disciplín jsme připravili i malování na obličej. Mezi soutěže byly vloženy praktické ukázky Městské Policie Skuteč s výkladem od jejich velitele. Další ukázkou byla záchrana a oživení osoby z hořící garáže za použití dýmovnic a dýchací techniky v podání našich hasičů. Hřebem odpoledne byla bohatá tomboly pro děti, kde byly skvělé ceny (díky sponzorům) např. Notebook, jízdní kolo, mobilní telefon, skateboard, spoustu deskových her,hokej STIGA a další. Této akce se zúčastnilo 230 soutěžících dětí. Po celou dobu trvání akce se o zábavu také staralo duo klaunů. Podrobnější informace a fotografie, včetněohlasů od náštěvníků, máme na facebooku.

Fotky z akce zde:

Fotky z Odpoledne plné her zábavy a adrenalinu II – 4.7.2020/

24.7.2020 - Noční soutěž - O pohár starosty obce

Jako jedny z mála v době COVIS 19 jsme uspořádali noční soutěž a zároveň první kolo Summer night cupu. Soutěže se zúčastnilo 33. družstev.
Již po čtvrté vyhrál u mužu tým z Choltic a žen to byl tým z Komárova.