kolaž web2

Pořádané akce v roce 2016

8.1.2016 - Hasičský ples

3.6.2016 - Dětský den + taneční zábava

Začali jsme v 16 hodin soutěžemi pro děti, které trvali do 18 hodin. Děti soutěžili v 15ti disciplínách, za jejich absolvování dostávali body, za které si mohli nakoupit sladkosti. Od 18:30 byla ukázka hašení hořícího auta v provedení ČHJ Hlinsko. Poté následovali hry pro děti i dospělé v židličkované,nafukování balonků a stříhaní bonbonů po slepu. Po slosování tomboly (1.cena hokej Stig 2.cena tablet) dostala slovo kapela Quatro a hrála nám do časných ranních hodin. Na závěr bych rád poděkoval všem sponzorům, neboť bez nich by se tato akce těžko zajistila.

1.7.2016 - Souboj Titánů

22.7.2016 - Noční soutěž - O pohár starosty obce

5. ročníku soutěže O pohár starosty obce Prosetín se zúčastnilo 40 teamů a 28 dvojic v soutěži O nejrychlejší náběr.

V kategorii mužů zvítězili kluci ze Svídnice a odvezli si hlavní cenu sud piva, druhé místo obsadili kluci z Rosic a odvezli si prase, a jejich proudař Martin Šach vyhrál v soutěži nejrychlejšího proudaře, a třetí místo patřilo klukům ze Zbožnova. U děvčat zvítězili holky ze Štěpánova a i jejich levá proudařka vyhrála cenu nejrychlejší proudařky, druhé skončili holky z Hlinska a na třetím místě překvapili holky z Vinar.

V soutěži o nejrychlejší náběr neměli konkurenci v obouch kategoriích Čeperka a jejich dvojice zvítězili a odvezli si sud piva a soudek vína.

10.12.2016 - 4. ročník Vánočního kapra

V sobotu 10. prosince 2016 jsme pořádali již 4. ročník soutěže v požárním útoku O vánočního kapra. Tento ročník byl vyjímečný tím, že jsme byli vybráni na online přenos zdarma, od Fire TV za přispění Radek Vincker – Hranice. Zúčastnilo se 41 družstev a na prvním místě v kategorii mužů se umístili Smidary, na druhé Hrobice a bronzovou příčku obsadila Česká Bělá. V kategorii žen první Smidary, druhé Holice a třetí Stéblová. Vše by se nemohlo uskutečnit bez pomoci sponzorů a velké aktivity členů sboru a Sokola Prosetín. Za což jim děkuji.