IMG_2759

Sportovní sezóna 2016

5.3.2016 - Rosice - Březen za mašiny vlezem

Na naše 1. závody v tomhle roce jsme vyrazili do Rosic a to ještě ve slepené sestavě , běželo se dvoukolově , v prvním kole dal Mára Kadlecu koš až na počtvrté a to na lepší jak předposlední místo nestačilo s časem 25.00, v druhém kole to klukum vzadu sedlo, ale proudaři byli zase daleko. Videa jsou uloženy na fb. Takže jak říkáme „MY POTRÉNUJEM“ a uvidíme na velikonočních závodech ve Svidnici, snad už s témeř kompletní sestavou.

26.3.2016 - Svídnice - Memoriál batří Šťovíčků

Na tuto soutěž jsme vyrazili pouze ve čtyřech, neboť zranění nás stále provazí, ale kluci z Výsonína si rádi zaběhli s náma. Stroj stále nemáme, tak jsme si půjčili Svidnickou mašinku. V prvním kole pildík prostřík a čas 25.39 znamenal 3. místo, Ale ve druhém kole o putovní pohár, jsme zaběhli s klidem pro vítězství s čase 23.66.
(na videu jdou ještě vidět utoky SDH Svídnice)

23.4.2016 - Jenišovice - pohárová soutěž

Tyto závody jsme brali jako trénink nového proudaře.

30.4.2016 - Široký Důl - 1. kolo Svitavské ligy

Na čarodky jsme se v poledne vydali na 1. kolo svitavské ligy do Širokého Dolu. Nebýt nervozity našeho nového proudáře Dády, který odhodil klubo na značce pro rozdělovač tak by tam jistě nejaky slušný vysledek byl. Marvin čas 19.24 …

7.5.2016 - Třemošnice - 1. kolo ligy okresu Chrudim

1. kolo chrudimské ligy se koná již každoročně v Třemošnici, v minulem roce jsme zde skončili třetí tak jsme měli obrovskou chuť udělat co nejlepší čas a skončit na bedně, rozeběhle parádně, košíček i předek byl pryč do 4 vteřin, bohužel plný plyn z mašiny byl až v 12 sec a černej koucour který nám přeběhl v Libkově přes cestu nám vytvořil uzel na cečku a bylo po nadějích. Takže začínáme „Národním Pokusem“ … Jinak gratulace klukům ze Zbožkova, za nový rekord chrudimske ligy který kluci vylepšily na 21.42! Další kolo je na programu 4.6. na Seči.

13.5.2016 - Slepotice - noční soutěž Pardubické ligy

II. kolo pardubické ligy … v pátek 13.5.2016 jsme zaběhli čas 20.72 skončili na 8. místě s tím, že nám nešla nová mašina a místní komentátor to ohodnotil takto: Naposledy se tu střílelo na čarodejnice, kdy jsme tu měli ohňostroj.

21.5.2016 - Heřmanův Městec - pohárová soutěž

doběhli jsme si pro 3. místo i přes problemy na koši a u Dady kterému spadlo klubo… v rozstřelu jsme šli na Morašice bohužel vylitle cečko nám zhatilo šanci na postup, i když vodu jsme měli značně rychlejší… V neděli jsme chtěli jet na VČHL do V. Třebešova bohužel problem s karburatorem nám zhatil plány.

28.5.2016 - Zderaz - noční soutěž Zderadákův pohár

Bohužel utok nevyšel, nejprve nás rozhodil starter že mu došli naboje, a mezitím se Hanzoj pootočil koš a v útoku ho lovil téměř za kádí, poté Dady prošplich a 24.xx bylo na světě.

29.5.2016 - Včelákov - Župní soutěž

Beželo se dvojkolově silný vítr v prvním kole znamenal čas 30.65 , v druhem se vítr umoudřil ale nám utok nevyšel takže opět narodák ale i tak celkové druhé místo, mnohem víc nás překvapil tým VETERÁNŮ, který skončil hned za námi a předvedl druhý útok za 34sec a ukázal, že Souboj Titanů bude velice atraktivní! Vedlejší Mokrýšov též velice překvapil historickým vysledkem a to 5. místem.

4.6.2016 - Seč - 2. kolo ligy okresu Chrudim

Zklamání v podobě 14.místa za čas 26.00 , když Marvin popotahoval a nějakou tu vteřinu mu trvalo zkrotit krakena, o to víc to mrzí že naš pravý proud s časem 22.87 byl nejrychlejší ze všech. Snad už nám to za 14 dní v Brčekolech klapne vše a konečně trochu více zabodujem.

18.6.2016 - Brčekoly - 3. kolo ligy okresu Chrudim

Do Brčekol jsme jeli se dvěma překvapeními. První překvapení byl náš nový sponzor, který nám dělá reklamu na mašině a druhé překvapení byl nový strojník a to Tomáš Vostrčil. Útok se nám vyvedl pěkně čas 24.00 ale bohužel až 7. místo ikdyž na vítězný Zbožnov jsme ztratili 0,8 sec.

26.6.2016 - Hlinsko - Prezidentské kolo - postupová soutěž ČHJ

Deiw na 100vkách zvítězil s osobním rekordem 17.40 , v součtu disciplín jsme obsadili 2.místo.

2.7.2016 - Štěpánov - 4. kolo ligy okresu Chrudim

Marvine, Marvine … zkrátka letos jsou naší slabinou nástřiky a na Štěpánově se to opět potvrdilo 🙁

9.7.2016 - Mrákotín - pohárová soutěž

Do Mardáně jsme jeli v kombinované sestavě s veterány, takže ukol byl jasný zúčastnit se a zkusit udělat čas, bohužel se nám nepodařilo vzadu 2x nabrat takže z časem 52.xx a 56.xx jsme skončily na předposledním místě.

22.7.2016 - Prosetín - 5. ročník noční soutěže

Na domácí noční soutěži se nám nezadařilo, s časem 25.17 jsme skončili na 8. místě z 30 družstev. Překvapili veteráni, kteři vyhrali svoji kategorii a ve společné by skončili na 15. místě.

23.7.2016 - Vinary - pohárová soutěž

Do Vinar jsme jeli obhajovat putovní pohár, který jsme novým traťovým rekordem 18.90 obhájili. Utok na 3B sklopky nám sednul bezvadně, lepší proud měl čas 18.87
Dále jsme vyloupili Vinary i vkategorii PS12 a Mates i v tipu za nejlepší čas.

30.7.2016 - Kameničky - pohárová soutěž

V nekompletní sestavě 4. místo a v rozstřelech těž 4.

6.8.2016 - Dědová - noční soutěž

I přes velkou chybu vzadu se nám podařilo s časem 29.xx obsadit 6. místo z 20 družstev. Poté jsme jeli premierově na extraligu do Letohradu.

7.8.2016 - Letohrad - Extraliga ČR

Naše první návštěva extraligy v kompletní sestavě, bohužel Dádu chytla na platě taková nervozita, že ho to rozhodilo a na platě ztratil 3m na Marvina které už nedoběhl , tudíž nedal špici a národní pokus byl na světě, i přesto velika spokojenost vystřiky byly na konci 16sec 😉

13.8.2016 - Lukavice - 5. kolo ligy okresu Chrudim

5. místo LP 24.07 PP 22.98
Škoda, že měl Marvin vteřinový prostřik, jinak jde vidět že se věnujeme akrobacii, Dády mrcha a následná pohotovost, fakt parádní
Pro nás to znamená konečně bodovej zisk a to 11.bodů.

13.8.2016 - Otradov - noční soutěž

Beželo se na 2B nástřik, a ,,Marvinův dvojkový den“ pokračoval ,tentokrat nedal proudnici a bylo po nadějích. Čas 36.xx.

19.8.2016 - Seč - 6. kolo ligy okresu Chrudim

Tripple Národních pokusů za víkend odstartovala noční soutěž na Seči , kluci nedotáhli a tak jsme radši utok ukončili.

20.8.2016 - Holetín - pohárová soutěž

Do Holetína přijelo 8 mužstev a tak se běželo dvojkolově , první pokus za 25.62 ikdyž marvin měl 23.03 což by bylo 1. místo s obrovkým náskokem.. druhé kolo hop nebo trop a Marvinuv zkrat znamenal druhý NP za víkend … celkově jsme skončili na třetím místě ale.

20.8.2016 - Kladno - noční soutěž

3. NPčko padlo v Kladně, kde nás zradil materiál … tak jsme si snad smůlu vybrali.

3.9.2016 - Chrudim - 7. kolo ligy okresu Chrudim

Dvousekundový prostřik na pravém proudu 24.62 (LP22.25) znamenal 10. místo.

4.9.2016 - Hlinsko - 8. kolo ligy okresu Chrudim

V Hlinsku byly závody jako přes kopírák s Chrudimí, dvousekundový prostřik na PP znamenal čas 24.95 a 7. místo z 36 družstev. To nás přijmělo k tomu že jsme vytáhli Lucinku v týdnu trenovat a našeho janka Dádu učili zaklekavat u čary při příchodu vody kde ty 2 sekundy od márva vždy ztratil.

10.9.2016 - Leštinka - pohárová soutěž

Rozeběhnuté parádně ale opět zrada u cečka na rozdělovači znamenalo další NP… škoda…

17.9.2012 - Slatiňany - 9. kolo ligy okresu Chrudim

nejdřive nám chcípla mašina, ale i přes tento handicap Marvin nastříkal za 22.96 což by bylo třetí místo, jenomže náš druhý handicap jsou letos nástříky druheho proudaře ktery nastříkal až o 8 sec dyl takže 20. místo.
Za týden nás čeká prokletá Horka.

24.9.2016 - Horka - 10. kolo ligy okresu Chrudim

Co jen dodat. Na těchto ligových závodech se nám v historii nikdy nevedlo, a dnes tomu nemělo být jinak. Márvinovo zdržení na platě zajistilo již pro Horku tradiční NP. Hold prokletá horka zatím nebyla pokořena.

1.10.2016 - Morašice - 11. kolo ligy okresu Chrudim

Do Morašic byl už nás příjezd zvláštní a to v tom že jsme dorazily „naší“ Avií. Vše probíhalo tak jak mělo, ale znervóznění Dády rozhodčím na platě mělo opět negativní důsledek na průběh závodu. A to tak že odhodil dřív klubo něž měl a malér byl na světě. Útok byl dokončen, ale v hrozném čase který nás řadil až na konec listiny.

29.10.2016 - Široký Důl - Memoriál V.I.Lenina

Největší aplaus měla naše Lucinka s reklamou od pí. Jetmarové. Všichni si ji fotily a říkaly, že tohle ještě neviděly, ale že je to vyborný. K samotnýmu závodu můžem byt spokojeni, že to není NP, ale cíle byly jiné. Čas 17.71 znamenal 83.místo ze 141 mužstev, vystřik v 14.70!!!