kolaž web2

Pořádané akce v roce 2021

4.7.2021 - Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu III

Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu s číslem 3 je již za námi. Stálo nás to mnoho sil a ještě více času na úkor vlastních rodin, ale dle výrazu štastných očí dětí na akci, to stálo za to.
Na akci se zaregistrovalo 358 soutěžících dětí a akci naštívilo celkem cca 1000 lidí a k tomu 70 pořadatelů, za čež jim ještě jednou za výbornou spolupráci DĚKUJI.
Velké díky patří i Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje az ukázku vozidla a výklad Vojtěch Brokl, klukům s Airsoftovými pistolemi, děvčatům s pejsky ze ZKO Vysoké Mýto, Diana Šlechtová za ukázky.
Poděkování patří hlavně sponzorům akce, neboť bez nich by děti neměli bohatou tombolu, spoustu cen a sladkostí, občerstvení, limonádu a nanuky zdarma.
Další poděkování patří Vám všem, kteří jste přispěli vstupným dobrovolným, kde se vybralo 14.793,- Kč . My částku zaokrouhlíme na 15.000,- a odešleme na účet SDH Moravská Nová Ves, postižené tornádem. Starostka sboru byla před akcí o daru informována a již předem děkovala slovy: „milí kolegové, velmi si vážíme vaší pomoci, které nelze slovy vyjádřit“.

Fotky z akce zde:

Fotky z Odpoledne plné her, zábavy a adrenalinu II – 4.7.2021/

23.7.2021 - Noční soutěž - O pohár starosty obce

Jubilejní desátý ročník naštívilo 31 týmů z Chrudimska a Pardubicka. Skončila nadvláda Choltic, kdy jim čas stačil na druhé místo, po 4 vítězství v řadě. Putovní pohár tak jel do nedalekého Zbožnova. U žen zvítězila děvčata z Rychnova.