IMG_2759

Sportovní sezóna 2023

13.5.2023 - Podlažice - Župní soutěž

Muži zaběhli svůj standart v první kole na sklopky čas 19.96, kdy pravý proudař měl 16.52 a levý měl též oko na hadici a maloval terč. Druhý pokus se šel na „prasáka“ a utopený koš v kádi znamenal NP a výsledné 3. místo za vítězným Hlinskem 18.87 a druhým Mokrýšovem 18.95, který jsme posílili duem Vítů.

24.6.2023 - Žďárec u Skutče - pohárová soutěž

Kluci ve Žďárci uspořádali při příležitosti 130. výročí založení sboru dětskou pohárovou soutěž a poté následovala i soutěž pro dospělé na dtěské hadice. My jsme vyrazili s 3 týmy, maminy, veteráni a áčko.

Největší problémy dělal náběr vody, a tak áčko skončilo s časem 24.50 na 4. místě a maminy s časem 39.93 na celkovém 10. místě (mezi ženami první) a na 11. místě skončili veteráni s časem 41.70.

8.7.2023 - Horka - 1. kolo Summer Night Cupu

Hanz jezdil do porodnice, tak s nami neběžel, Víťak se ožral, tak mu bylo zle, tak taky neběžel, kde ho na béčkách zastoupil Marvin. Po dlouhé době se na stroji objevil Ivoš. Výběh byl dobrej jen Komár nedal proudnici a byl z toho čas 33,05 výsledné 13. místo

21.7.2023 - Prosetín - 2. kolo Summer Night Cupu

Hanzoj se až dnes narodil kluk, tímto mu gratulujeme a my běželi opět s Marvinem na béčkách. Hned na začátku jsme nedali koš (půjčený ze Studnic), ale to bylo pro komára štěstí páč zapoměl na platě proudnici. Bylo z toho 10. místo s časem 26,96

28.7.2023 - Studnice - 3. kolo Summer Night Cupu

Už ve své sestavě, sice na proudu chyběl Pildík, ale nahradil ho Lukáš Flégr ze Skutče. Vše sedlo a bylo z toho 6. místo s časem 21,38

4.8.2023 - Otradov - 4. kolo Summer Night Cupu

Opět namíchaná sestava, na pravém proudu běžel Vašek Pulda ze Zderazi, a béčka Hanýšek z Otradova. Krásně rozeběhnuto, výstřiky v 17tý vteřině, ale menší zaváhání pravého proudaře při zapojení proudnice a tím mu chyběli 4 metry k čáře a tím mu dlouhoi trval nástřik a celkový čas 29,32, znamenal 12. místo. 👍 Pochvala Komárovi na levém proudu, jeho čas 20,11 byl 3. nejrychleším nástřikem a stačil by na druhé místo. 👍

12.8.2023 - Lukavice - 5. kolo ligy okresu Chrudim

18.8.2023 - Seč - 6. kolo ligy okresu Chrudim

📢 Tento víkend byl pro nás náročný, pátek jsme po x letech vyrazili na noční ligovou soutěž na Seč. Těžká trať do kopce po asfaltu nám jakžtakž sedla a s časem 26.81 jsme sebrali brambory v podobě 4. místa v lize.

19.8.2023 - Brčekoly - 5. kolo Summer Night Cupu

🏅 Druhý den nás čekalo 5. kolo Summer night cup v Brčekolech, tady nám to sedlo jak víko na hrnec, a čas 20,94 byl nejlepší 🥇 a přivezli jsme si letos první pohár za vítězství.
👍 Celý víkend s námi jezdil realizační tým a fan club a o pitný režim se nám starali fanynky 😀. Diky
⚽ Ještě musíme pogratulovat i našim fotbalistům Sokol Prosetin , protože i jim se dařilo na hřištích soupeřů a skutečskej kruhak zažil za tento víkend nápor vítězných koleček. 😀👍👍👍

2.9.2023 - Štěpánov - 6. kolo Summer Night Cupu

Vůbec se nám  nedařilo, Dejw nedal rozdělovač, a bylo z toho 19. místo s časem 47,97.

9.9.2023 - Rosice - 7. kolo Summer Night Cupu

Zaběhnut standart v podobě 5. místa s časem 24.xx a to znamená celkové 6. místo v SUMMER NIGHT CUPU 2023